Usługi

uslugi-sprzedaz

 

U nas zawsze mogą Państwo liczyć na miłą obsługę i fachowe doradztwo!

 

Jesteśmy największym dystrybutorem kostki brukowej i kamieni ogrodowych w Lublinie i jego okolicach. Nie namawiamy do wybory jedynie jednej firmy – to Państwu pozostawiamy wybór spośród wielu producentów

W swojej ofercie posiadamy jedynie produkty renomowanych marek:

 

Dzięki współpracy z najlepszymi producentami na rynku mamy pewność, że oprócz doskonałej jakości produktów, otrzymują Państwo również wieloletnią gwarancję. Ponad 20-letnie doświadczenie w branży pozwoliło nam na ocenę, z którymi producentami warto przedłużać współpracę, a z których lepiej zrezygnować. Jeśli w naszej ofercie nie znajdą Państwo jakiegoś producenta oznacza to, że albo go nie znamy, albo nie jest wart współpracy.

 

UWAGA!

1) Nie realizujemy transportu “przy okazji”. Usługa transportowa jest dodatkowo płatna, zgodnie z cennikiem dostępnym na miejscu.

2) Palety podlegają kaucji. Kaucja za palety nie jest naszym wymysłem, lecz odgórnie narzuconą przez fabryki kwotą – 37 zł brutto / sztuka. Zawsze z chęcią oddamy Państwu kaucję, gdyż sami chcielibyśmy odzyskać od fabryk naszą własną, za ten “drogi kawałek drewna” 😉

3) Palety zwraca Klient na własny koszt w terminie do 90 dni od daty zakupu.

3) Nie przyjmujemy zwrotów zakupionego materiału.

4) Najmniejsza ilość materiału, jaką można zakupić, to jedna pełna warstwa kostki brukowej. W przypadku towaru na zamówienie obowiązuje sprzedaż pełnopaletowa lub na sztuki – doradca poinformuje Państwa o tym fakcie.

 

uslugi-projekt

 

 

 


Przykładowe plansze projektowe:

 

28 28a 28b 28c

 

 

>>>>> Więcej projektów <<<<<

 

Oferujemy Państwu profesjonalny projekt nawierzchni z przyjazdem projektanta na miejsce inwestycji!
Projektujemy ciągi komunikacyjne, podjazdy, tarasy, ścieżki ogrodowe itp. Pomagamy w doborze koloru i wzoru kostki brukowej do elewacji budynku i jego otoczenia. Tworzymy kolorystyczne zestawienia elewacji budynków i nawierzchni, aranżując niepowtarzalny klimat przestrzeni. Uwzględniamy Państwa potrzeby i upodobania. Dokładamy wszelkich starań, aby projekt, a później także realizacja, odzwierciedlały Państwa gust, styl oraz osobowość. Tworzymy projekty nawierzchni funkcjonalnych, które stanowią jedność z otoczeniem. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, co czyni Państwa projekt i realizację wyjątkowymi.

Nasza oferta obejmuje kompleksową usługę projektową z przyjazdem Projektanta na miejsce inwestycji, który wykonuje faktyczny pomiar i omawia szczegóły planowanej powierzchni. Projekt wykonywany jest w oparciu o zebrane pomiary.

 

Usługa projektowa zawiera:

  • wizyta na projektowanym terenie,
  • pomiar,
  • dwa projekty koncepcyjne nawierzchni,
  • projekty techniczne wzoru ułożenia kostki brukowej,
  • wizualizacje 2D,
  • zestawienie materiałów,
  • konsultacje telefoniczne i mailowe,
  • dwie korekty projektu koncepcyjnego lub technicznego.

Nie trzymamy się sztywno ilości spotkań. Projekt ma być przez nas dopracowany w każdym, najmniejszym nawet szczególe. Jeśli praca nad zleceniem będzie wymagała większej ilości spotkań – jesteśmy “za”. Państwa zadowolenie jest dla nas najważniejsze!

Dokumentacja projektowa przekazana jest Zamawiającemu w formie skoroszytu z planszami projektowymi.

UWAGA!

PROJEKT GRATIS! od 300 m2 szlachetnej kostki brukowej*

*Szlachetna kostka brukowa, to kostka o powierzchni płukanej, postarzanej lub colormix. Kostki klasyczne, jednokolorowe (szary, czarny, grafit, czerwony, brązowy, żółty, beżowy), oraz produkty przemysłowe (ażur, meba, holland, behaton, płyty chodnikowe) nie wliczają się do końcowej sumy m2 zaprojektowanej powierzchni,  kaucja za projekt nie podlega zwrotowi w przypadku realizacji projektu z kostek nieszlachetnych.

Kaucja za projekt wynosi 900zł brutto i jest zwracana, zgodnie z Umową projektową, po końcowym rozliczeniu za zakupione materiały.


uslugi-brukarskie

Z uwagi na brak wolnych terminów naszych ekip, nie oferujemy usług brukarskich w tym sezonie. Przepraszamy!


uslugi-transport

 

Posiadamy własne auta samowyładowcze (z HDS). Jednorazowo jesteśmy w stanie dowieźć do Państwa:
1) 1-6 palet (najmniejszy samochód),
2) 7-10 palet (solówka),
3) 11-18 palet – max. 22 tony (auto z przyczepą).

 

NIE REALIZUJEMY TRANSPORTU “PRZY OKAZJI”!

Usługa transportowa jest dodatkowo płatna zgodnie z cennikiem dostępnym na miejscu.

Istnieje również możliwość dostarczenia materiału bezpośrednio z fabryki. Minimum logistyczne, to ~24tony. Transport bez rozładunku.

Transport bezpośrednio z fabryki autem samowyładowczym – zazwyczaj 14-16palet, max. 22tony – za dodatkową opłatą po wcześniejszym ustaleniu.

W przypadku dostarczania materiału autem z przyczepą, kiedy rozładunek okaże się niemożliwy z przyczyn niezależnych od kierowcy (brak możliwości wjazdu dużym autem, brak miejsca etc.) – przeładunek materiału z przyczepy jest dodatkowo płatny, niezależnie od ilości palet – 100zł netto.